Kuponkikoodilla tilaaminen

Jos olet saanut alennuskoodin tai seurakoodin ja haluat lunastaa alennuksen tai edun, lisää kyseinen koodi tilausprosessissa kohtaan ”anna kuponkikoodi”. Kyseinen alennus/etu on huomioitava tilausta tehdessä ja sitä ei enää hyvitetä jälkikäteen.

 

Urheiluseurat

Ottakaa yhteyttä meihin, lähetämme teille kuponkikoodin, jolla seuranne ansaitsee 30% (tai 20%/10%) provisiota jokaisesta ostoksesta, jonka seuran jäsenet tekevät webshopissamme. Ottakaa yhteyttä!

Jokainen seuran jäsen voi tehdä tilauksen koska tahansa ja käyttää seuralle annettua kuponkikoodia tilausprosessissa, tällöin provisio on mahdollista. Jokaiselle seuralle annetaan vain yksi koodi, jolla kaikki seuran jäsenet voivat tehdä tilauksia koska tahansa. Seuralle provisio tilitetään joka kolmas kuukausi.

1. Ota alennuskoodi talteen

2. Lisää koodi kuponkikoodi -kohtaan ostoskorissa (huomio isot ja pienet kirjaimet)

3. Klikkaa "Ok" -painiketta