Näin tilaat

Valitse haluamasi tuote ja sen jälkeen tuotesivun alasvetovalikosta oikea koko. Klikkaa osta painiketta, jolloin tuote siirtyy ostoskoriin. Jos haluat tuotetta useamman kappaleen muuta tilattavan tuotteen määrä.

Kun olet valinnut kaikki ostoksesi tarkasta ostoskorista, että tilauksesi tiedot ovat oikein. Jos haluat muuttaa tai peruuttaa ostoksiasi, muokkaa kappalemäärä tai paina poista -nappia, jolloin tuote/tuotteet poistuvat korista tai määrä muuttuu.

Jos tiedot ovat oikein, siirry täyttämään tilaajatietosi toimitusta varten painamalla seuraava -painiketta.

Tilaustietoja täyttäessäsi voit joko rekisteröityä tai tilata täyttämällä osoitetietosi. Tietojen täyttämisen jälkeen paina seuraava.

Tarkista vielä koko tilauksen tiedot ja siirry tee tilaus.

Maksaminen verkkokaupassa tapahtuu Klarna Checkoutin välityksellä. Voit siirtyä maksamaan ostoksesi suoraan pankkisi verkkopalveluun tai maksaa luottokortillasi tai vaihtoehtoisesti valita Karna laskun tai tilin.

Mikäli tilauksesi on onnistunut, saat siitä viestin sähköpostiisi. Tilausvahvistuksesta ilmenee myös tilausnumerosi. Mikäli et saa viestiä sähköpostiisi ota yhteys asiakaspalveluumme puh. +358 500 207 272 customerservice@nonamesport.com 

Tilauksen muuttaminen tai peruminen

Jos haluat muuttaa tai peruuttaa tilauksesi, ilmoita siitä mahdollisimman pian meille sähköpostitse customerservice@nonamesport.com.

Asiakaspalautuksen mukana on lähetettävä oheinen palautuslomake täytettynä. Tulosta lomake ja laita palautuksen mukaan.

PDF: Asiakaspalautuslomake

Kuponkikoodilla tilaaminen

Jos olet saanut alennuskoodin tai seurakoodin ja haluat lunastaa alennuksen tai edun, lisää kyseinen koodi tilausprosessissa kohtaan kuponkikoodi. Kyseinen alennus/etu on huomioitava tilausta tehdessä ja sitä ei enää hyvitetä jälkikäteen.

Urheiluseurat

Ottakaa yhteyttä meihin, lähetämme teille kuponkikoodin, jolla seuranne ansaitsee 30% (tai 10%/20%) provisiota jokaisesta ostoksesta, jonka seuran jäsenet tekevät webshopissamme. Ota yhteyttä!

Jokainen seuran jäsen voi tehdä tilauksen koska tahansa ja käyttää seuralle annettua kuponkikoodia tilausprosessissa, tällöin provisio on mahdollista. Jokaiselle seuralle annetaan vain yksi koodi, jolla kaikki voivat tehdä tilauksia koska tahansa. Seuralle provisio tilitetään joka kolmas kuukausi.