Beställning med kupongkod

Om du har fått en rabattkod eller en föreningskod och vill använda rabatten eller förmånen, lägger du till koden i fråga medan du beställer under punkten “ange kupongkod”. Rabatten/förmånen ska användas i samband med beställning, vi beviljar inga rabatter/förmåner i efterskott.

 

Idrottsföreningar

Kontakta oss, så skickar vi en kupongkod åt er med vilken er förening får 30 % (eller 10%/20%) provision på varje köp som medlemmarna i föreningen gör i vår webbshop. Kontakta oss!

Varje föreningsmedlem kan när som helst göra en beställning och använda föreningens kupongkod i beställningsprocessen. På detta sätt är det möjligt att få provision. Varje förening får endast en kod med vilken alla föreningens medlemmar kan göra beställningar vilken tid på dygnet som helst. Provisionen utbetalas till föreningen var tredje månad.

 

  1. Ta fram rabattkoden
  2. Lägg till din kupongkod i köpkorgen (observera små och stora bokstäver)
  3. Klicka på “OK”-knappen